Contact Info

Kırklareli Dalgıç Pompa

Dalgıç pompa ürünleri, yer altı su kaynaklarının transferini yapmanızı ve kontrolde tutmanızı sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler farklı alanlarda ve farklı derinliklerde kullanmanıza olanak tanır. Kırklareli dalgıç pompa satışı için firmamıza başvurabilirsiniz. Kırklareli’nin her yerinde dalgıç pompa satışı ve imalatı profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Dalgıç pompalar elektrik enerjisini mekanik enerjiye çevirerek suyu transfer etmenizi sağlar. Diğer pompa sistemlerinin yanında dalgıç pompalar çok yüksek derinliklerdeki suları emiş kapasitesine sahip ürünlerdir. Bu ürünleri yer altında su seviyesi kontrol ederken, temiz ya da kirli suları basınçlandırırken ve yer altı suyu elde ederken kullanabilirsiniz. Özelliklerine ve güçlerine göre farklı dalgıç pompa ürünlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kırklareli Dalgıç Pompa Satışı

Mekanik sistemlere sahip olan dalgıç pompalar salmastra sistemiyle motor kısma pompalanmayı engeller. Pompa direkt boru, flexible boru ya da tesisata bağlı çalışır. Dalgıç pompalar farklı türlerde satışa sunulmaktadır. Tek kademeli ürünler drenaj, endüstri ve kanalizasyon çalışmalarında kullanılabilir. Çok kademeli dalgıç pompa modelleri ise derin sondajlarda ve kuyularda kullanılmaktadır.

Su temini, sprinkler sistemleri, yer altı suyu seviye kontrolü ve ısı pompası uygulamaları yanında süs havuzları ve fıskiyelerde de pompaları tercih edebilirsiniz. Dalgıç pompalar bakım gerektirmeyen, uzun yıllar dayanabilen yapıda ürünlerdir. Akışkan çalışma sistemleri olduğu için gürültü ve titreşim olmadan kullanabilirsiniz. Motorun müdahaleye kapalı olması hatalardan kaynaklanacak arızaları en aza indirir. Kırklareli’de dalgıç pompa satın almak için bize ulaşın.

Kırklareli Dalgıç Pompa Montajı

Dalgıç pompalar işlenmesini istediğiniz sıvının ya da ortamın içinde çalışan ürünlerdir. Bu ürünlerin motoru pompa gövdesine bitişik olarak monte edilmektedir. Motor etrafında su geçirmez muhafaza sayesinde kısa devreye neden olacak sıvının içine girmesi engellenmektedir. Ayrıca Kırklareli dalgıç pompa montajı işlemlerimizde hasarlara karşı koruma elde etmek için yağ kullanımı da gerçekleştiriyoruz. Bağlantı yerlerini hava ve su geçirmeyecek şekilde izole eden ekiplerimiz sızdırmazlık da sağlamaktadır.

Dalgıç pompa sistemleri dışarıdan gelen bir etkene maruz kalmayacak şekilde monte edilmektedir. Kırklareli ve ilçelerinde gerçekleştirdiğimiz montaj çalışmalarında profesyonel ekiplerimiz en kısa süre içinde yerinde montaj desteği vermektedir.