Contact Info

Kırklareli Hidrofor Sistemleri

Hidrofor; binalarda, dairelerde, sitelerde, yüksek binalarda, villalarda kullanılan bir sistemdir. Bu sistem binalarda şebeke su basıncının yeterli olmaması durumunda şebeke suyunun ya da depolardaki basınçlı su ihtiyacının karşılanması için kullanılan su basınçlandırma sistemleridir. Bu sistemler genelde elektrikle çalışmaktadır ve musluklardan akan suyun basıncını arttırma görev görür.

Kırklareli hidrofor satışı yapan firmamız yaşam alanlarınızdaki suyu kullanabilmeniz için gerekli ürünleri sizlere sağlıyor. Hidrofor seçimi yaparken kaç daireye su temin edilmesi gerektiği, hidroforun montaj edileceği yerle beslenmesi planlanan daireler arasındaki mesafe, yatay ya da dikey olarak gidecek boruların uzunluğu gibi detaylar önemlidir. Satın aldığınız hidroforlar uzman ekiplerimiz tarafından montaj edilmektedir. Sonrasında bizlerden bakım ve onarım desteği de alabilirsiniz.

Kırklareli Hidrofor Satışı

Kırklareli’de hidrofor satan yerler arasında hidrofor seçimi yaparken en doğru ürünü tercih etmeniz gerekir. Size yakın olan firmayı değil size en doğru ürün ve en iyi hizmeti sunacak olan firmayı seçmeniz gerekir. Bu durumda konforunuzu arttırabilir ve ileride karşınıza çıkabilecek sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Hidrofor seçerken ilk başta pompanın kapasitesini belirlemelisiniz. Daha sonra ise hidrofor tipinin özellikleri belirlenir. Emiş yapma durumu, derinlik, kullanılacak suyun özellikleri, elektrik şebekesinin özellikleri, montaj yapılacak mekan genişliği, gürültü seviyesi gibi durumlar seçimde etkilidir.

Kırklareli Hidrofor Montajı

Firmamızdan hidrofor satın aldığınızda montajın ekiplerimiz tarafından yapıldığını belirttik. Montaj işlemi sırasında kat ve bina ihtiyacına göre su deposu, hidroforun çalışma kapasitesini dikkate alarak elektrik hattı, hidrofor motorunun amper değerine göre motor koruma rölesi, motoru yönetmek amacıyla elektrik panosu, depo suyunun kontrollerini yapmak ve su bitmesine yakın hidroforu devreden çıkaracak su seviye kontrol flatörü de takılmaktadır.

Kırklareli hidrofor montajı yapan ekiplerimiz düzenli olarak bakımları konusunda da sizlere destek olur. Hidroforun içinde hava boşalması olabilir ya da farklı arızalar olabilir. Kullanım ömrünü uzatmak için bakım önemlidir. Hidrofor montajı ve bakımı için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.